Marketing jest ważnym narzędziem wspierającym sprzedaż!

Marketing będzie zawsze narzędziem wspierającym sprzedaż i budowanie wizerunku firmy. W turystyce bardzo często mamy do czynienia z produktem/ usługą sezonową, lecz mimo to działania wizerunkowe jak np. aktualizowana strona internetowa, media społecznościowe powinny być realizowane na bieżąco. Zwiększa to szansę na dotarcie do klienta jeszcze przed sezonem, zakładając sprzedaż produktu/ usługi w dobrej cenie.

Marketing to w turystyce przede wszystkim szereg działań zmierzających do pozyskania klienta, wzbudzenia jego zaufania, informowania go systematycznie przed przyjazdem (utrzymanie z nim kontaktu), budowanie pozytywnego wizerunku lokalnego, tworzenie narzędzi lojalnościowych utrzymujących klienta itp.

Marketing więc to nie tylko stworzenie strony internetowej czy prowadzenie mediów społecznościowych, ale cały zestaw, wcześniej zaplanowanych na bazie dostępnego budżetu, dla konkretnego targetu z założonymi celami.

Jesteśmy po to, aby wesprzeć Cię w stworzeniu optymalnego planu działania dla Twojej firmy i dobranie narzędzi.

Pierwsza nasza rozmowa to przede wszystkim mini audyt Twojej firmy pod względem marketingu. Kolejno przygotujemy ofertę dla Ciebie. Ty sam /a ocenisz jakie działania wybierasz lub czy wybierasz naszą propozycję. Nic nie ryzykujesz 🙂

Jedynie poznasz jakie koszty mogą być związane z promocją Twojego biznesu. Zadzwoń : 668 027 012, napisz: info@iturystyka.info.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress