Od ponad 10 lat realizujemy kompleksowe działania w zakresie marketingu dla firm z sektora MŚP. Nasze doświadczenie, portfolio, referencje, możecie zobaczyć na stronie www.brandsoul.pl.

W ramach opieki nad firmami z branży turystycznej przygotowaliśmy ofertę w zakresie kilku obszarów:

Konsultacje marketingowe – doradztwo w zakresie prowadzonych działań, możliwe do wykupienia w abonamencie od 200 zł miesięcznie netto lub jednorazowo – 150 zł/ h doradztwa. Jest to preferowana przez przedsiębiorców forma współpracy w przypadku, gdy potrzebują na bieżąco kontaktu i porady osoby zajmującej się szeroko rozumianym marketingiem, wizerunkiem i sprzedażą. Konsultacje obejmują bardzo szeroki obszar działań, każdorazowo do ustalenia z Klientem. Więcej tutaj!

Projektowanie stron internetowych – w ramach oferty możemy zaproponować prostą stronę wizytówkę, której terminy realizacji są do 7 dni roboczych, a koszty od 500 zł netto do rozbudowanych stron z wyszukiwarkami i katalogami, realizowanych w terminie 30 dni , w kwocie powyżej 1500 zł netto. Rekomendujemy stronę dla każdego, pamiętajmy nie wszyscy mają media społecznościowe, a stronę można zobaczyć mając Internet, niepotrzebne są dodatkowe profile i hasła. Więcej tutaj!

Media społecznościowe – w ramach oferty zajmujemy się założeniem, optymalizacją i prowadzeniem profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest, Google lokalne). Przygotowaliśmy kilka pakietów, które odpowiadają na potrzeby firm z branży turystycznej. Więcej tutaj!

Stworzenie planu marketingowego – w ramach oferty proponujemy przygotowanie planu marketingowego, zawierającego najważniejsze aspekty wpływające na powodzenie działań marketingowych w firmie. Więcej tutaj!

Promocja firmy w Internecie i lokalnie – w zależności od potrzeb, celów, możliwości firmy przygotowujemy propozycję działań marketingowych realizujących zakładane cele np. zwiększenie ruchu na stronie, zwiększenie ruchu w lokalu, zwiększenie zainteresowania wskazaną usługą itp. Więcej tutaj!

Stała opieka marketingowa – jest to zbiór działań marketingowych opisanych wyżej, jak plan marketingowy, prowadzenie mediów społecznościowych, promocja firmy w Internecie, które w ramach stałej, abonamentowej obsługi wykonujemy jak dział marketingu dla Klienta. Więcej tutaj!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress